Kürtaj İstanbul

Kürtaj İstanbul
İstanbul'da kürtaj yapan birçok yer bulabilirsiniz , ve birçok jinekologda kürtaj yapıyor. Ayrıca İstanbul'a kürtaj yaptırmak için birçok ilden hatta başka ülkelerden bile hastalar geliyor. Sanıyorum birçok sağlık konusunda olduğu gibi jinekolojinin kürtaj bölümündende merkez haline gelmiştir , dolayısı ile en iyi kürtaj doktoru , kürtaj yapılan yerler gibi gibi bir soru aklınıza takıldığında cevapların başında yine İstanbul gelecektir. Bu yazımızda kadın hastalıkları ve doğum branşında çok gündeme gelen kürtaj fiyatları kaç paradır , kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj nedir , kürtaj sonrası ilk adet ne zaman başlar , kızlık zarı dikimi flep yöntemi nasıl yapılır , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yöndedir , kalıcı kızlık zarı dikimi nedir , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda yapılabilir , vajina daraltma ameliyatı fiyatları kaç paradır ve saç ekimi fiyatları gibi sorular çok geliyor. İsterseniz İstanbul'da kürtaj konumuzu genişleterek makalemize devam edelim . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.


WhatsApp = 0532 221 3007

Kürtaj İstanbul

İstanbul'da kürtaj gerek Avrupa Yakasında gerekse Anadolu Yakasında birçok jinekolog tarafınca gerçekleştirilmektedir. Sıklıkla bu çocuk aldırma işlemi kadın doğum muayenehanelerinde gerçekleştirilir. İstenmeyen gebeliğe yakalanan hastaların önemli bir kısmı hatta %80 i henüz evli olmayan genç bayanlardır ve plan dışı cinsel ilişki veya ön sevişme sırasında istemenden gebe kalırlar , bu durumda yapılacak kürtaj işlemide hastanın yakınlarından habersiz olmak zorundadır , dolayısı ile özel... anlaşmalı yerler kürtaj için pek fazla tercih edilmez , zira ... kanununa göre onlar yaptıkları her işlemi .. geçirmek zorundadırlar , ama özel jinekolog muayenehaneleri .. anlaşmalı olmadıkları için .. geçme riski yoktur. Kürtaj yasasına göre evli veya bakar 18 yaşını doldutran herkes kendi başına kürtaj yaptırabilir , ayrıca kürtajda birde 10 hafta gibi bir üst sınırda vardır.

Kürtaj 

Latinde kazımak kelime anlamına karşılık gelen kürtaj artık günümüzde çok yaygın olarak gebelik sonlandırma olarak kullanılmaktadır. Tarih olarak nerdeyse 1000 lerce yıldır çeşitli metodlarla yapılmaktadır, ama günümüzde vakum kürtaj şeklinde uygulanmaktadır. Şu an için dünyada gebelik sonlandırma konusunda en güvenli yöntem vakum kürtajdır. Kürtaj hapları veya düşük ilaçları pratik gibi görünse bile ciddi tehlikeler içerdiği için devlet tarafınca yasaklanmıştır.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da kürtaj fiyatları genellikle ... tl civarından başlar ve gebelik haftasına göre artar. Gebe olduğunuzu genellikle adet gecikmesi durumunda anlarsınız, işte adetinizin geciktiği ilk gün eger bir gebelikten kaynaklanan bir gecikme ise siz 4 haftalık olarak gebe kabul edilirsiniz . Bu noktada gebelik hesaplarken çok yanlışlar yapılıyor , birçok hasta cinsel ilişki tarihinden itibaren günleri sayarak gebelik hesaplıyor ama bu eksik bir hesaplama olarak sıkıntı yaratabiliyor zira kürtajda 10 haftalık bir üst sınır var ve 10 haftayı 1 gün bile geçerseniz kürtaj yapılan hiçbir yerde çocuk aldırm aşansınız kalmıyor, o yüzden son adet tarihinizden itibaren saymaya hesaplama yapınız. Bu çerçevede 4 haftalık bir gebeliğiniz varsa İstanbul'da ... TL civarına kürtaj olabilirsiniz, 5 haftalık bir gebelik durumunda aynı çizgi üzerinden ... tl , 6 haftalık ise ... tl şeklinde 10 haftaya kadar ... er lira ekleyebilirsiniz.

Kürtaj nasıl yapılır ?

İstanbul'da nerdeyse 30 yıldır kürtaj vakumla yapılmaktadır , vakumlu kürtajın birçok avantajı olduğu gibi son derecede pratik bir uygulamadır. Eskiden sadece rahim içi kazıma şeklinde gerçekleştirilen kürtaj metod olarak kadınların korkulu rüyası haline gelmiş olup dilden dile , nesilden nesile korku masalları gibi anlatılagelmiştir , ama bereket versin günümüzde artık kürtaj nasıl yapılır dendiğinde kazıma metoduna gerek kalmadan sadece negatif basınç verilerek gebelik kesesi dışarı alınabiliyor. Vakum kürtaj işlemi yaklaşık olarak 10 dakika sürüyor ve kürtaj öncesi ve sonrası yapılan ultason incelemelerinide katarsanız toplam 30 dakikada işiniz biter ve yürüyüp gidersiniz.

Kürtaj sonrası

İstanbul'da birçok hastamız kürtaj sonrası ne şekilde davranacaklarını telefonla bize soruyorlar. Evet vakum kürtaj işinizi oldukça kolaylaştırıyor ama ağrınız sızınız olmuyor diye tedbiride elden bırakmamak lazım. Kürtaj sonrası banyonuzu 10 gün kadar ayakta duş tarzında yapın. Yine kürtaj sonrası cinsel ilişkiye girmek içinde 10 gün kadar bekleyin. Kürtaj sonrası ağrı ve kanama gibi şikayetleriniz pek olmayacak merak etmeyin. Kürtaj sonrası ilk adet sıklıkla 40 gün sonra başlayacaktır merak etmeyin.
Kürtaj sonrası gebelik , kürtajdan sonra yeniden çocuk sahibi olmak konusunda bir endişeniz olmasın ne zaman isterseniz yenidne gebe kalabilirsiniz , çocuk aldırmış olmak sizin doğurganlığınızı azaltmaz.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da kızlık zarı dikimi 2014 yılında ve sanıyorum 2015 yılındada sıklıkla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde yapılmaktadır. Gerek işlemin sonuç konusunda garantili olması gerekse zaman kısıtmalasının olmaması asıl tercih sebebini teşkil etmektedir. Kızlığınız herhangi bir sebeple bozulmuş olabilir , bunun pek fazla bir önemi yoktur, ama merak etmeyin he durumda kızlık zarı dikimi yapılabilir ve bekaretiniz eski ve fonksiyonel durumuna getirilebilir. Kızlık zarı bozulma sebepleri çocukluk yaşlarında uğranan bir kaza , ergenlikte haşince yapılan bir mastürbasyon veya flört döneminde yaşanan bir ön sevişme veya sürtünme dolayısı ile olduğu gibi en sık olarakta gerçek bir cinsel ilişki ile ortaya çıkar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

2014 yılında en fazla tercih edilen bekaret tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olarak biliniyor. Gerçektende flep yönteminde mükemmel sonuçlar alıyoruz , gün geçmiyorki bir hastamızda bir teşekkir telefonu veya gizlice yazılmış bir minnettarlık mesajı almayalım. Kalıcı kızlık dikimi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız kısace özetleyelim , vajina iç duvarından kalıdırılan ince bir flep tabakasının yırtılmış olan kızlık zarı ringine dikilmesi şeklinde yapılır. Kullanılan ameliyat iplikleri 20 gün içinde kendiliğinden eriyerek yok olur ve dikiş izi kalmaz , yani dikiş aldırtmak gibi bir derdiniz olmayacaktır. Kalıcı kızlık zarı dikimi lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilir. Dikim işlemi yaklaşık 25 dakika sürer ve yürüyüp gidersiniz , yani aynı gün çalışmak hayatınıza veya sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu arada flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra en az 20 gün cinsel ilişkiye giremezsiniz , ama sonrasonda isterseniz 10 yıl sonra bile seks yapmanız mümkün ve mutlaka kızlık zarı kanaması elde edilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2015 yılına yaklaştığımız şu aylarda İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl ücret düzeylerindne başlar ve himenoplasti yani bekaret zarı dikiminin yanında yapılacak ek işlemlere göre artar , mesela çift kat flep yöntemi yaklaşık .... tl fiyata yapılmaktadır , yine kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta yapılırsa .... tl ye, kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ve labioplasti denilen sarkan dudakların düzeltilmesi operasyonu ise .... TL ücretle yapılır.

Geçici kızlık zarı dikimi

İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi toplam bekaret tamiri için gelen hastalar arasında yaklaşık olarak %10 luk bir bölümü dolduruyor , hastaların çoğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarını tercih ediyor ama bazı durumlarda flep yöntemi için zaman kalmıyor ve mecburen geçici kızlık zarı dikimi isteniyor. Geçici kızlık zarı dikiminin flep yöntemine tek bir üstünlüğü vardır oda dikimden hemen sonra hatta aynı gün içinde cinsel ilişkiye girilebilmesidir. Geçici dikimin en olumsuz tarafı ise yapılan işlemin en fazla 5 gün dayanması ve 5 günden sonra kızlığınızın kendiliğinden bozulmasıdır. Oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde hayat boyu ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girip kızlık zarı kanaması ile sonuçlandırabiliyorsunuz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikiminden sonra girilecek bir cinsel ilişkide erkek partneriniz veya eşiniz tarafından kızlık zarınızın önceden dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa kızlık zarı dikiminin hiçbir esprisi kalmazdı. Birçok hasta bize cinsel ilişkide kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye soru yöneltiyor. Ama sakın endişe etmeyin , kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılma ihtimali yoktur. Özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde zaten 1 aylık iyileşme süresindne sonra dikiş izi bile kalmaz ve orijinal kızlık zarı oluşur.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok aranır oldu . Sanıyorum himenoplasti yani bekaret zarı diktirmek isteyen hastalar , daha önce benzer şekilde kızlık zarı diktirenlerin tecrübelerinden faydalanmak istiyorlar. Ben nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikiyorum ve binlerce hastamıza dikim yaptık , Allaha şükür bunca yıldır olumsuz bir sonuçla karşılaşmadık. Web sitelerimizede birçok hastamızın yorumlarını bulabilirsiz , gerçi büyük çoğunlukla kızlık zarı diktirmek isteyenlerin merak ettiği konular ve aldıkları randevu dialogları şeklinde yorumlar vara ama arada mutluluğunu yorum bırakarak paylaşan hastalarımızda oluyor.

Esnek kızlık zarı

Kızlık zarının cinsel ilişkide kanamaması durumu halk arasında esnek kızlık zarı olarak yorumlanır. Bayanların en korktuğu konulardan biri olarak karşımıza çıkar , yaklaşık olarak ilk defa cinsel ilişkiye girecek bayanların %5 inde esnek kızlık zarı sebebi ile kalama gerçekleşmez ve erkeğin gözünde daha önce cinsel ilişkiye girmiş bir bayan olarak etiketlenir. Esnek kızlık zarı aslında ortada etek delikle kızlık zarı çeşidinin biraz abartılı bir çeşididir. Peki çözüm nedi diye sorucaksınız ; himenoplasti yani flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile kanayan normal kızlık zarına çevrilebilir.

Kızlık zarı muayenesi

2014 yılında ve 2015 başlarında kızlık zarı muayenesi oldukça popüler bir jinekolojik konu haline geldi , bazı bayanlar buna bekaret testi veya kızlık testide diyorlar ama aslında sadece kadın dış genital organlarının dıştan sadece gözle bakılarak kontrol edilmesinden ibaret basit jinekolojik bir muayene çeşididir. Özellikle genç ve bakire hanımlar kızlık zarı muayenesinden çok korkarlar , zannederlerki vajina içine bir tıbbi cihaz sokularak muayene ediliyor. Ama bu mümkün değil bakire bir bayanın muaneyenesinden kesinlikle tıvvi alet veya cihaz kullanılamaz , hatta kızlık zarı temas bile edilmez.

Vajina daraltma ameliyatı

Özellikle evlilik öncesi yoğun cinsel ilişki yaşayan bayanlarda ve vajinal kanaldan doğum yapan bayanlarda bir süre sonra vajina genişlemesi ortaya çıkabilir. Bu arada kürtaj vajina genişlemesine yol açmaz. Ne alaka diyeceksiniz , kürtaja gelen birçok hasta vajina kürtaj sonrası vajinam genişlermi diye soruyor , ama alakası yok , kesinlikle genişlemez. Bu olağan sebeplerin dışında kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatlarının bir parçası olarakta vajina daraltma yapılabiliyor. Peki vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılıyor , bollaşan ve sarkan vajina mukozasında fazlalık olan kısım çıkartılıyor ve asıl fonksiyonel olan kısım bütünleştirilerek çok daha dar ve doğal bir vajinal yapı elde ediliyor. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlamaktadır.

Gebelik testleri

İstanbul'daki jinekolog muayenehanemizde gebelik testleriyle alakalı çok soru geliyor , ben size konu hakkında en pratik bilgileri vereyim. Birincisi az çok cinsel aktiviteniz varsa ki bu tam bir birleşme şeklinde bir cinsel ilişki yerine bekaret bozulmasın diye sürtünme tarzında ön sevişme bile olsa adet dönemlerinizi mutlaka yakından takip edin , zira bakire iken bile gebe kalan birçok hastamız geliyor. Adet gecikmesi olduğu zaman ise 5 gün kadar bekleyin ve hala adet görmüyorsanız mutlaka bir idrarda gebelik testi yapın. İdrarda gebelik testleri eczanelerde yaklaşık 5 tl fiyatla satılmaktadır , satın alarak kendiniz uygulayabilirsiniz. Çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin olarak gebe kaldığınızı gösterir , ama tek çizgi varsa ya gebe değilsiniz yada hamiellik testini biraz erken yaptınız , birkaç gün sonra hala adet yoksa yeniden test yapın.

Kürtaj Afyonkarahisar

Afyonkarahisar ilinden gelen hastalar oluyor , ayrıca Afyonkarahisardan telefonla arayarak kürtaj veya kızlık zarı dikimi randevusu isteyenler var. Bunlar ayrıca Afyon'da kızlık zarı diken veya kürtaj yapan doktor tanıdığınız varmı diyede soruyorlar. Benin tanıdığın Afyon'da çalışan bir jinekolog arkadaşım yok , ayrıca sanıyorum oradaki kadın doğumcu sayısnın az olmasından dolayı hastalar İstanbul'a geliyorlar.

Saç ekimi

İstanbul'da saç ekimi artık birçok saç ekimi merkezinde FUE yöntemi yani her saç folikülünün tek tek alınması ve önceden açılmış kanallara tek tek ekilmesi şeklinde yapılıyor. Eski FUT yöntemine göre çok daha uzun sürüyor ama sonuçta ekilen saçların nerdeyse %98'i hayat boyu kafada kalıyor. Ayrıca FUE yönteminin ince işçiliği sayesinde saç ekilen yerlerde ve saçların alındığı yerlerde herhangi bir iz kalmıyor. İstanbul'da saç ekimi fiyatları .... tlden başlar ve ihtiyacınız olan seans ve saç adedine göre yükselebilir.

Migren tedavisi

Migren baş ağrıları konusunda nerdeyse beyin kanamasındna sonra en fazal izdırap veren baş ağrısıdır ve hayat boyu insanın peşini bırakmaz , çeşitli tetikleyen faktörlerden sonra hasta tarafınca hissedilen yani Aura döneminden sonra şiddetli bir ağrı şeklinde kendini gösterir , oluşum mekanizması gibi migren tedaviside çok kolay değildir , normal ağrı kesici ilaçlarla çare bulunmaz ve migrene özel  geliştirilen ilaçlarla tedavi edilir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum Uzmanı
0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahğaşa tıp fakültesi

Yorumlar

 1. 26 Ekim 20:39 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Merhaba Turgay bey, rahatsız ediyorum. 17 yaşındaki yeğenim hamilelik şüphesinde. Her ay düzenli olan adeti 9gun gecikmis. Yarın iki farklı test ile (predictor ve farklı bir marka) test yapacak. Test pozitif olursa ne yapacağımızı bilemedik. Reşit olmadığı için gebeliği ailemiz içinde de aciklayamaz. Sonlandırmak için ne yapabiliriz
  26 Ekim 20:40 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Düşük hapı araştırması sonucu sitenizden aldım numaranizi
  26 Ekim 20:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: düşük hapı yasak ve tehlikeli
  26 Ekim 20:44 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Peki, nasıl olacak bu sonlandırma eğer pozitif ise gebelik
  26 Ekim 20:44 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Sgk ve aile durumu kritik
  26 Ekim 20:45 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Özel muayene hane mi arastirmaliyiz
  26 Ekim 20:46 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Sizin de pat diye akşam akşam zamanınizi alıyorum ve haklı olarak güven sorunu olabilecek birnkanaldan soruyorum farkindayim
  26 Ekim 20:46 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Yönlendirme yapabilirseniz dahi mutlu olurum
  26 Ekim 20:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hap yasak ve yok tek yol kürtaj ama 18 altı ise anneside olmalı
  26 Ekim 20:49 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Özel muayene hane için mi? SGK için mi?
  26 Ekim 20:49 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Vallahi bu durumu annesine anlatması, babasını da yanında getirmesi ile eşdeğer olur
  26 Ekim 20:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: özel mua
  26 Ekim 20:50 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Teşekkür ederim. Sizinle irtibata geçeceğim Çarşamba günü. İyi akşamlar
  26 Ekim 20:54 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Hocam Son olarak ücret bilgisi de alabilir miyiz.? Bu adet olmayışı üzerinden 9gun geçmiş yani 5-6 haftalık gebelik
  26 Ekim 20:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hafta x tl
  26 Ekim 20:55 - 6 haftalık gebelik için vakum kürtaj fiyatları soruyor: Uygun hocam, ben bi muayene için getireceğim Size. Çarşamba randevu için ararım, teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. 24 Ekim 18:55 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Meraba
  24 Ekim 19:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merhaba
  24 Ekim 19:04 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: İnternetten aldim numaranizi
  24 Ekim 19:04 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Ucret sotcaktim
  24 Ekim 19:05 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Ucretler ne kdr
  24 Ekim 19:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 24 Ekim 19:49 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Ywriniz nerde atasegirde ve ne zmnlar acik
   24 Ekim 19:49 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Kurtaj icin
   24 Ekim 20:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ataşehirde kürtaj fiyatları az daha yüksek
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Ne kdr
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: En fazla 6 haftalik
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: lokal anestezi ile
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: genel ile
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: 5 de olabilir
   24 Ekim 20:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zeytinburnu lokal hatta indirimli
   24 Ekim 20:26 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Hangi gunler acikk
   24 Ekim 20:26 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Uzak karsi umraniyedeyimm
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: İsten izin alip geri donmen lazim ise
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: metrobüse yakınız
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: cumartesi pazarda açığız
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Oparosyon ne kdr surer
   24 Ekim 20:28 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Kac dk
   24 Ekim 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 15dak
   24 Ekim 20:28 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Ama once si ilac verilcek galba 2 saat oncemi ne dime
   24 Ekim 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır eski sistemdi o
   24 Ekim 20:29 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Ama acim olur
   24 Ekim 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vakum kürtajda 15 dakikada yürüyüp gidersiniz
   24 Ekim 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: lokal anestezi yapıyoruz
   24 Ekim 20:29 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Kanamam olurmu
   24 Ekim 20:30 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Tehlike olurmu
   24 Ekim 20:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kanama ve ağrı olmaz sonrasında
   24 Ekim 20:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kazıma yapmıyoruz
   24 Ekim 20:31 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Tmm indirim olurmu acil benimki
   24 Ekim 20:31 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Kisa surede olmasi lazimm karsisi uzun surer
   24 Ekim 20:31 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: En fazla 1 saat iznim olur
   24 Ekim 20:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: e olur herşey dahil
   24 Ekim 20:33 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Super para ayarlicam o zmn
   24 Ekim 20:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netleşince yazın
   24 Ekim 20:34 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Tmm
   24 Ekim 20:34 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Tsk ederim 4 icinde doncem
   24 Ekim 21:04 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: YA sson bisey sorabilirmiyimm devlet hastaneleri bedava yapiyormuss kac haftalik a kdr yapiyorlar
   24 Ekim 21:04 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Bilginiz varmi
   24 Ekim 21:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: devlet yapmıyor ama teorik olarak hafta
   24 Ekim 21:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10
   25 Ekim 10:49 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Meraba gunaydin randuvu alcaktmm pazartesi 1 veya 1 bucukta gelmek istiyorumm adres alabilirmiyimm bide su bulantiyi kesmek icin ilac varmi
   25 Ekim 11:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no 2
   25 Ekim 11:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: pazartesi 13.30 da yer var isim ne yazalım
   25 Ekim 11:16 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan:
   25 Ekim 13:13 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Atasehirdekinin adresi

   Sil
  2. 25 Ekim 13:13 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: İstemistim
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: ataşehir için sekreteri arayın 0532 441 9825
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: İptal etmediniz dime 2 bicuktaa
   25 Ekim 14:25 - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: 1 bucukta
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: zburnu mu
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Evet orda 500, e kabul etmiyorlar benim var nasil gelcem nasil yapcam bilmiyorum
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: metrobüse binip zburnunda inip arayın
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: pazartesi 13.30 yazdım
   - 5 haftalık gebelik kürtaj fiyatları soran ve randevu alan: Tm umraniyede oturuyorum ne jdr surer
   - Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 dak

   Sil
 3. 25 Ekim 09:50 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Mrb hocam
  25 Ekim 09:50 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Kadinsal
  25 Ekim 09:50 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Bi sorum var
  25 Ekim 09:52 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Ben gecen ayin 26 sinda adet oldum bugun ayin 25 i ya 28 yada 29 gunde bi adet oluyorum olmadim
  25 Ekim 09:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 5 gün bekleyin
  25 Ekim 10:01 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Dun erken gebelik testi yaptim negatif cikti yine beklimmi hocam 5 gun
  25 Ekim 10:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  25 Ekim 10:04 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Cunku ilk defa boyle gecikti erken olurdum ama gec olmazdim
  25 Ekim 10:08 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Hocam 5 gun sonra gelsem
  25 Ekim 10:08 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Size bakarmisiniz
  25 Ekim 10:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok gün netleşince yazın randevu verelim
  25 Ekim 10:17 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: 29 u oluyo ekimin
  25 Ekim 10:17 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: 2 gun
  25 Ekim 10:17 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Gecti
  25 Ekim 10:17 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Ikinin
  25 Ekim 10:17 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Ustune 5 gun saydim
  25 Ekim 10:19 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Ben kurtaj oldum erken gebelikti o buda oylemidir yoksa farklimidir gebelik her sene
  25 Ekim 10:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ultrasonda bakarız
  25 Ekim 11:56 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Alltan mi
  25 Ekim 12:06 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Hocam
  25 Ekim 12:24 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: ?
  25 Ekim 13:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: üstten
  25 Ekim 13:27 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: 5 gun sonra degilmi hocam
  25 Ekim 13:28 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Ne kadar muane
  25 Ekim 13:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya:
  25 Ekim 13:28 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Ben gelcem hocam 5 gun sonra 5 gun bekleyin dediniz ya
  25 Ekim 13:29 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Oyuzden
  25 Ekim 13:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netleşince yazın randevu verelim
  25 Ekim 13:34 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Yani 29 gunda hocam yada 30 sunda bugun 30 cu gun adet olmadim
  25 Ekim 13:34 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Yrn 31 32 33 34 35
  25 Ekim 13:34 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Diye gitcek
  25 Ekim 13:34 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Bakalim
  25 Ekim 13:46 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Hocam bisey daha sorabilirmiyim
  25 Ekim 13:52 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: 18 ekimde iliskiye girdik 6 gun 23 unde adet olmam gerekirken olmadim ya gec dolllenme olmus olabilirmi
  25 Ekim 14:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bakmadan bilinmez
  25 Ekim 14:06 - Erken gebelik testi yapıp kürtaj fiyatları soruyor Kocaeli: Simdi baksaniz cikarmi ?
  25 Ekim 14:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sanmam

  YanıtlaSil
 4. 25 Ekim 10:56 - Gebelik belirtileri olan hasta İstanbul: Meehaba size bir soru sorabilirmiyim
  25 Ekim 11:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  25 Ekim 11:06 - Gebelik belirtileri olan hasta İstanbul: Ben aybasi oldum her atdaki zamaninda ama mide bulantisi olyor sanki hamilelikseki kibi hamile olma bir durum olabilirmi
  25 Ekim 11:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: şüphe varsa test yapın
  25 Ekim 11:10 - Gebelik belirtileri olan hasta İstanbul: Tmm tesekkurler
  25 Ekim 11:10 - Gebelik belirtileri olan hasta İstanbul: Ama oyle bir durum olyormu

  YanıtlaSil
 5. 18 Ekim 14:33 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Iyi günler Turgay bey nasılsınız
  18 Ekim 15:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Teşekkürler buyrun
  18 Ekim 15:46 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ben kizlik zari dikimi icin rahatsız etmiştim sizu
  18 Ekim 15:46 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Sizi
  18 Ekim 15:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  18 Ekim 15:49 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Fiyatı öğrenebilir miyim
  18 Ekim 15:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  18 Ekim 15:49 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bide istanbuldaydu degil mi
  18 Ekim 15:50 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Teşekkür ederim
  18 Ekim 15:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  18 Ekim 15:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  25 Ekim 10:06 - İstanbul'da Kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hafta sonları acık misiniz operasyon yapıyor musunuz
  25 Ekim 10:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  25 Ekim 10:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: cumartesi pazar açığız

  YanıtlaSil
 6. B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. 13 Ekim 17:30 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Randevu icin onceligim mumkunmu malum dugun 2 ay sonra biran once halletmem lazim hocam
  13 Ekim 17:34 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Sekreterinize durumumun aciliyetini belirttigim zaman oncelik tanima sansi varmi hocam cvp bekliyorum
  13 Ekim 17:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  13 Ekim 17:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün bellimi
  13 Ekim 17:53 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: 14 aralikta hocam
  13 Ekim 18:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam yazdım
  13 Ekim 18:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Saat 13.00 pazar
  13 Ekim 18:10 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Bu pazara hastaligim bitmiyoki hocam pazartesi yada sali mumkunmu hocam
  13 Ekim 18:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 14 aralık randevu yazdım sanırım düğündü ;)
  13 Ekim 18:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Haftaya salı 14.30 da yer var
  13 Ekim 18:14 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Evet hocam 14 aralik dugun haftaya sali uygundur hocam sizin icinde uygunsa biran once halledelim
  13 Ekim 18:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 14.30 a yazdım sizi
  13 Ekim 18:26 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: 21 ekim sali 14.30 da orda olmam gerekiyo dogrumudur hocam
  13 Ekim 18:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam
  13 Ekim 18:28 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Cok tesekkur ederim hocam haftaya gorusmek umidiyle hoscakalin
  23 Ekim 17:44 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Mrb hocam ben havva geçtiğimiz salı günü 14.30 da flep yaptırmıştım hatırladınız mı?
  23 Ekim 17:47 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Bugün biraz kaşıntım var bu yüzden biraz tedirginim ne yapmam gerekiyor hocam
  23 Ekim 17:50 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Bu normalmi yoksa normal olmayan şeylermi var bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim hocam.
  23 Ekim 17:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: normal
  23 Ekim 17:59 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Dikisler iyilestigi icinmi kasiniyo yoksa
  27 Ekim 14:36 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Mrb hocam ben geçtiğimiz hafta flep yaptırmıştım verdiginiz antibiyotik ve batiodin bitmek üzere yenisini alıp kullanmaya devam edeyimmi yoksa bitince birakayimmi
  27 Ekim 14:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bırakabilirsini
  27 Ekim 14:38 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Ama hocam hâlâ kaşıntı geliyor bırakırsam iylesmem gecikmezmi
  27 Ekim 14:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kaşıntı varsa antibiyotiğe devam
  27 Ekim 14:40 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Pansuman yapmayı birakayimmi
  27 Ekim 14:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: devam
  27 Ekim 14:42 - İstanbul'da kızlık zarı diktiren hasta dikim sonrası bakımını soruyor: Tamam hocam teşekkürler

  YanıtlaSil
 8. 2 Kasım 22:48 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Hayırlı akşamlar turgay bey
  3 Kasım 01:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  3 Kasım 08:31 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Ben kürtaj la ilgili bilgi almak istiyodum sizden musaitmisiniz
  3 Kasım 09:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun sorun
  3 Kasım 16:53 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Ya kizarkadadim 8 günlük gebe ama çocuğu aldirmamiz lazım daha hastaneye gitmedi ama adet gecikmesi yaşıyo hamile olduğunu düşünüyoruz ne yapmamizi önerirsiniz hocam
  3 Kasım 18:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: test yapın önce
  3 Kasım 18:38 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Hastaneye mi gitmemiz lazım test için başka yollarla öğrenme şansimiz yokmu
  3 Kasım 18:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: eczaneden alın
  3 Kasım 18:40 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Ya onu almışta daha yeni olduğu için pek bi sonuç vermemiş
  3 Kasım 18:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 2 gün bekleyip yine bakın
  3 Kasım 18:44 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Tmm hocam peki kürtaj yapmamız gerekirse bize yardımcı olurmusunuz
  3 Kasım 18:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: elbette
  3 Kasım 18:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: işimiz o
  3 Kasım 18:48 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Peki ne kadardir fiyati hocam
  3 Kasım 18:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tl den başlar
  3 Kasım 18:52 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Hocam öğrenciyiz biz ya biraz indirim yapsanız
  3 Kasım 18:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: geçerse yine e çekeriz
  3 Kasım 18:58 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: ü geçecek durumlar ne peki hocam
  3 Kasım 19:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: haftaya göre artıyor
  3 Kasım 19:45 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: ü geçmemesi için en fazla kaç hafta geçmiş olmasi lazim peki
  3 Kasım 20:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 6 hafta
  3 Kasım 21:01 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Bizim en gec önümüzdeki hafta bu işlemi gerçekleştirmek istiyoruz hocam hatta fiyatta yardimci olursaniz bu hafta da gelebilir iz
  3 Kasım 21:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: altı mümkün değil
  3 Kasım 21:03 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Yapmayin hocam ya bi seferlige mahsus bi yardimci olsanız gerçekten çok seviniriz
  3 Kasım 21:14 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Bide hocam bu işlem ilerde oluşacak gebeliklere herhangi bi risk taşır mi en büyük çekingemiz bu
  3 Kasım 21:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: asla sorun olmaz
  3 Kasım 21:16 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Peki işlemi hastanede yapiyosunuz hocam bu verdiğiniz fiyatta hersey dahilmi yani yapmamiz gereken başka bi işlem kalacak mi yoksa siz tüm işlemleri halledecekmisiniz
  3 Kasım 21:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: özel muayenehanede yapılır vakum kürtaj herşey dagildir
  3 Kasım 21:38 - İstanbul'dan kürtaj fiyatı soruyor: Tmm hocam sağolun

  YanıtlaSil
 9. 18 Ekim 00:01 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: İyi aksamlar numaranizi internetten buldum musayitmisiniz?
  18 Ekim 00:05 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: 36yasindayim esimden ayrilali 6sene oldu 13yasinda bir oglum bekarim ve hamileyim ayin ikisinde regli olmam gerekiyodu olmadim bugun kendim gebelik testi alarak test yaptim ve hamileyim
  18 Ekim 00:06 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Lutfen bana yardimci olurmusunuz kurtaj olmak istiyorum ve cok kirkuyorum ilk defa boyle birsey basima geliyor
  18 Ekim 00:07 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Nasil oldugunu dahi bilmiyorumm
  18 Ekim 00:09 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Lutfen cvp yazarmisin
  18 Ekim 00:09 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Yazarmisiniz
  18 Ekim 07:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Merak etmeyin vakum kürtaj yapıyoruz 10 dakikada acısız bitiyor
  18 Ekim 07:59 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Gunaydin hocam
  18 Ekim 08:00 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Size ne zaman geliyim
  18 Ekim 08:00 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ne zaman uygunsunuz
  18 Ekim 08:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bugün ?
  18 Ekim 08:03 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ben hic bir sekilde sgk ma islenilnesini istemiyorum
  18 Ekim 08:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Merak etmeyin sgk anlaşmalı değiliz ve gizli kalır
  18 Ekim 08:03 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Sali gunu saat 2 de gelsem carsambada izinliyim
  18 Ekim 08:03 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Toparlanabilirmiyim
  18 Ekim 08:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: aynı gün bile işe devam edilebilir
  18 Ekim 08:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Salı 14.30 da yer var
  18 Ekim 08:04 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Tmm 14:30 da
  18 Ekim 08:04 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ucret ne kadar
  18 Ekim 08:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 5 hafta ise
  18 Ekim 08:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hafta x
  18 Ekim 08:05 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ayin 2de regli olmam gerekiyosu olmadim
  18 Ekim 08:05 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: 2hafta
  18 Ekim 08:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 6 hafta anlamına gelir bu
  18 Ekim 08:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Son gördüğünüz adetten itibaren
  18 Ekim 08:06 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Evet
  18 Ekim 08:06 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ve beni tum bayin
  18 Ekim 08:07 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Tmm hocam sali gunu saat 14:30da ordayim
  18 Ekim 08:07 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Cok tsk ederimm
  18 Ekim 08:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yqzalım
  18 Ekim 08:07 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Nazan aydin
  18 Ekim 08:08 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ucret mu mu
  18 Ekim 08:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ultrasonda hafta net olarak çıkıyor
  18 Ekim 08:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çıkarsa sizden alırız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 18 Ekim 08:10 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Cok tsk ederim hocam
   18 Ekim 08:10 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Yalniz cok korkuyorum
   18 Ekim 08:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Vakumla çok kolay
   18 Ekim 08:13 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ve nen 10saat calisiyorum tum gun ayaktayim sorun olmaz degilmi hocam
   18 Ekim 08:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yok sorun değil adet görmek gibi
   18 Ekim 08:14 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Cok kanama oluyormu
   18 Ekim 08:14 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Sonrasinda
   18 Ekim 08:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır damla şeklinde
   18 Ekim 08:17 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Cok korktugum icin soruyorum hocam
   18 Ekim 08:17 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Bir tane dogum yaptim ne cocuk aldirdim nede dusuk yaptim ilk defa boyle biseyle karsi karsiyam
   18 Ekim 08:23 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Yanimda bisey getirmeme gerek varmi hocam
   18 Ekim 08:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gerek yok
   18 Ekim 09:30 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Bisey daha sorucam cok ozur dileyerek
   18 Ekim 09:30 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Aclik tokluk farkediyomu
   18 Ekim 11:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Farketmez
   20 Ekim 11:00 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Merha bisey sormak istiyorum
   20 Ekim 11:01 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ben korktugum icin tum bayilmak istiyorum ya
   20 Ekim 11:01 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Damardanmi igne yapiuorsunuz
   20 Ekim 11:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: O eskidendi
   20 Ekim 11:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Genel anestezide ölüm riski %05 tir
   20 Ekim 11:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kürtaj gibi uygulamalarda artık vakum yapıldığı için gerekmez
   20 Ekim 11:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Damardan iğne yapmıyoruz
   20 Ekim 11:07 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Nerden peki
   20 Ekim 11:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sadece vajina kısmını uyuşturuyoruz
   20 Ekim 11:08 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Vajinayami igne yapiliyor
   20 Ekim 11:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet ama kılcal bir iğne
   21 Ekim 13:53 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Yoldayim geliyorumm
   21 Ekim 13:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam
   24 Ekim 20:24 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: İyi alsamlar
   24 Ekim 20:24 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Aksamlar
   24 Ekim 20:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
   24 Ekim 20:25 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Sali gunu kurtaj oldum kanamam hic olmadi
   24 Ekim 20:25 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Normalmi
   24 Ekim 20:25 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Antibiyotik kullaniyorum
   24 Ekim 20:26 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Birde majazik dr bey yazdi ilaclari

   Sil
  2. 24 Ekim 20:26 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Belim ve kasiklarimda sanci var
   24 Ekim 20:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bunlar normal
   24 Ekim 20:27 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Kanamam hic olmadi
   24 Ekim 20:27 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Budami normal
   24 Ekim 20:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
   24 Ekim 20:28 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Kusura bakmayin kurtaj oldum ama kanamam olmayinca icimde kuskular olmuyor degil
   24 Ekim 20:29 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Dr bey kontrole gel demisti persembe gunu izinliyim sabah 9veya 10 uygunmudur
   24 Ekim 20:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 12 de başlıyoruz
   24 Ekim 20:34 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Anladim
   24 Ekim 20:34 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Yarin netlestirsek olurmu saati
   24 Ekim 20:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
   24 Ekim 20:35 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Tsk ederim
   25 Ekim 09:31 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Gunaydin
   25 Ekim 09:32 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Persembe gunu saat 12de kontrole gelicem uygunmudur
   25 Ekim 09:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: uygun
   25 Ekim 09:59 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Tskler
   30 Ekim 11:46 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Gunaydin
   30 Ekim 11:46 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Bugun benim kontrolum vardi 12de
   30 Ekim 11:47 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: 15 dk ya ordayim
   30 Ekim 11:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
   3 Kasım 20:14 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: İyi aksamlar
   3 Kasım 20:14 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Bisey sormak istiyorum
   3 Kasım 20:14 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: 15gun once kurtaj oldum
   3 Kasım 20:15 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Dogum kontrol hapina baslamak istiyorum
   3 Kasım 20:15 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ama kanamam olmadi
   3 Kasım 20:15 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Yardimci olabilirmisiniz
   3 Kasım 20:16 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Ne zaman baslamam gerekiyo
   3 Kasım 20:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hemen başlamanız lazımdı kürtaj sonrası
   3 Kasım 20:20 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: Simdi baslayamammi peki
   3 Kasım 20:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: adeti bekleyin artık
   3 Kasım 20:23 - İstanbul'da kürtaj olmuş ve doğum kontrol hapı soruyor: 😢

   Sil
 10. Kanda Gebelik Testi: Mrb doktor bey
  20 Oca 21:27 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  20 Oca 21:29 - Kanda Gebelik Testi: Benim Beta hcg değerim dün yaptırdığım kan testinde 1054 çıktı fakat yapılan karın ultrasyonunda gebelik kesesi görülmedi eğer normal bi gebelikse kürtaj olmak istiyorum ama dış gebelik olma ihtimalinide söylediler acaba öneriniz nedir birde kürtaj fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim ?
  20 Oca 21:32 - Jinekolog Operatör Doktor: Dış gebelik çok nadirdir ve ultrasonda mutlaka görülür
  20 Oca 21:33 - Kanda Gebelik Testi: Peki kürtaj fiyatı nedir ?

  YanıtlaSil
 11. Kürtaj Ataköy: mrb esra hanim
  21 Oca 12:37 - Kürtaj Ataköy: kurtaj icin konuscaktim musaitmisiniz acaba
  21 Oca 12:38 - Kürtaj Ataköy: arkadasim gecen ay 20 adet olmus nekadar oldu acaba kac hafta parasini ogrenebilirmiyiz lutfen
  21 Oca 12:41 - Jinekolog Operatör Doktor: ..
  21 Oca 12:42 - Kürtaj Ataköy: tsk ederim bide adresi atabilirmisin
  21 Oca 12:45 - Jinekolog Operatör Doktor: Bugünmü geleceksiniz
  21 Oca 12:45 - Kürtaj Ataköy: yok yarin yada cuma gelecez
  21 Oca 12:46 - Kürtaj Ataköy: calisyorum ben ona gore ayarlicam buyuk ihtimal hafta sonu cuma falan
  21 Oca 12:46 - Kürtaj Ataköy: ben daha once geldim ama unutum adresi
  21 Oca 12:48 - Jinekolog Operatör Doktor: Günü netleştirin önce randevu verelim.. ..
  21 Oca 12:56 - Kürtaj Ataköy: cumartesi kesin geliriz
  21 Oca 12:56 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok isim ne yazalım
  21 Oca 12:57 - Kürtaj Ataköy: .......
  21 Oca 12:57 - Jinekolog Operatör Doktor: 14.30 da bekliyoruz ctesi
  21 Oca 12:58 - Kürtaj Ataköy: tmm cok tsk ederim

  YanıtlaSil
 12. Kürtaj Bakırköy: Merhaba
  02 03 2015, 17:11 - Kürtaj Bakırköy: Ben internetten numaranızı buldum ilaç hakkında bilgi almak istiyodum
  02 03 2015, 18:48 - Jinekolog Operatör Doktor: Çok tehlikeli ve yasak.. en sağlıklısı vakumla alıyoruz
  02 03 2015, 18:49 - Kürtaj Bakırköy: Nasıl vakumla alıyosunuz
  02 03 2015, 18:49 - Kürtaj Bakırköy: Anlamadım
  02 03 2015, 19:06 - Kürtaj Bakırköy: Peki siz bu işlemi yapıyormusunuz fiyatı ne kadar
  02 03 2015, 19:10 - Kürtaj Bakırköy: Peki bu kürtaj işlemini yaptırmak istiyorum ama ee nasıl desem yasım daha 18 değil
  02 03 2015, 19:10 - Kürtaj Bakırköy: 1998liyim böyle bi işlemi yapma imkanınız varmı
  02 03 2015, 19:11 - Jinekolog Operatör Doktor: Annenizde olmalı
  02 03 2015, 19:12 - Kürtaj Bakırköy: Şöyle bi durum var ben abimle gelsem durumu şuan annem bilmiyor abimle halletmeye çalışıyoruz
  02 03 2015, 19:52 - Jinekolog Operatör Doktor: Anne veya baba onayı gerekiyor

  YanıtlaSil
 13. Yarına muayne olmam gerekiypr İstanbul'da kürtaj oldum
  4 02 2016, 23:18 - .: Bu gece ne yapmamı önerirsiniz
  4 02 2016, 23:18 - Jin op dr turgay karakaya: Uyumak :)
  4 02 2016, 23:18 - .: Halsizim korkuyorum biraz
  4 02 2016, 23:18 - .: Bişey olur diye
  4 02 2016, 23:19 - Jin op dr turgay karakaya: Hastaneye gidebilirsiniz çok kan varsa
  4 02 2016, 23:19 - .: Yok hayır
  4 02 2016, 23:19 - .: Sadece lavobada oluyor zaten ilacın etkiside kalmsdı

  YanıtlaSil
 14. Meraba iyi aksamlar hocam bey ben İstanbul'da kürtaj için internetten aldım numaranızı bi kaç sorum olacaktı
  6 05 2016, 20:54 - -: Muayene ile ilgili
  6 05 2016, 22:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  6 05 2016, 22:04 - -: Ben kızlık zarı muanesi olmak istıyorum nişanlımla ilişkiye girdik kan gelmedı we bu durum nişan bozmamıza neden olmak üzere bana yardımcı olurmusunuz
  6 05 2016, 22:05 - -: Lütfen
  6 05 2016, 22:09 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  6 05 2016, 22:09 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın ?
  6 05 2016, 22:10 - -: Hastanenız nerde hocam
  6 05 2016, 22:10 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listede adres var. Özel muayenehanem :
  6 05 2016, 22:17 - -: Peki tesekkur ederim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

17 yaşındayım hamileyim ne yapmalıyım ?

İsteğe bağlı kürtaj yapan devlet hastaneleri İstanbul

İstanbul kürtaj fiyatları 2017